Přihlašte se na první online workshop na téma stárnoucí populace

10. 04. 2020

Pozvánka na první SHAPES Dialogue Workshop – online 12. května 2020

Rádi bychom Vás pozvali na první SHAPES Dialogue Workshop, jehož organizátorem je Univerzita Palackého, partner projektu SHAPES, za podpory organizace AGE Platform Europe. Akce se bude konat online dne 12. května 2020.

Více o projektu zde

I přes nepříznivé okolnosti se všichni virtuálně spojíme, abychom informovali o inovacích, hodnotách a cílech projektu SHAPES a tyto myšlenky podpořili. Dnes, více než kdykoliv dříve, můžeme ukázat, že ekosystém služeb SHAPES zvyšuje nezávislost a zlepšuje životní podmínky starších dospělých ruku v ruce s odolností populace jako celku vůči konkrétním výzvám našich zdravotních systémů.

Na prvním Dialogue Workshopu, kterému bude předcházet třicetidenní kampaň ke zvýšení povědomí o jeho hlavním tématu, představíme postupy, vize a koncept platformy a ekosystému, SHAPES persony a use cases (příklady použití technologií).

Dopoledne workshop zahájíme sérií krátkých videoprezentací o aktuálních hlavních tématech, po nichž budou následovat online interaktivní workshopy, každý v délce jedné hodiny, vedené partnery z Univerzity Palackého (téma persony a use cases) a dále institucí CCS (otázka ekosystému a platformy SHAPES), Fraunhofen (oblast technologií) a LAUREA (etické otázky projektu)

Abychom poskytli vše možnost zapojit se do každého workshopu, jehož se zúčastní vždy 25 přihlášených, rozdělíme účastníky do čtyř skupin, přičemž každý workshop se uskuteční čtyřikrát paralelně s ostatními. Prezentace a workshopy budou probíhat v anglickém jazyce a budou opatřeny titulky v anglickém i českém jazyce.

Chcete-li se zúčastnit, vyplňte prosím do 29. dubna 2020 tento registrační formulář (odkaz zde).

O projektu Vás budeme navíc informovat v rámci první kampaně ke zvýšení povědomí o projektu SHAPES, kterou spustíme na Twitteru a Facebooku – @H2020SHAPES.

Se svými dotazy se prosím obracejte na organizační tým.

Koordinátorka: Markéta Pešoutová (UP)

Shapes.workshop@oushi.upol.cz

Nejnovější příspěvky